• Wil jij bij SVBO spelen? Natuurlijk wil je dat! Fijn dat je bij SVBO wilt spelen. Ga je voor het eerst voetballen, weer bij SVBO voetballen of heb je overschrijving nodig? Via onderstaande personen kun jij de informatie krijgen die je nodig hebt. Van hen kun je ook het aanmeldingsformulier krijgen of deze vervolgens downloaden via https://www.vvsvbo.nl/aanmelden-als-lid/. Dat is ook voldoende bij een overschrijving. Aanmeldingen en/of overschrijvingen worden van 1 juni t/m 14 juni verwerkt. Na 14 juni is overschrijven niet meer mogelijk. Aanmelden kan dan nog wel als je nog nooit hebt gevoetbald of al enkele jaren niet meer hebt gespeeld.
   
  Jeugd: Lennon Ebeltjes (0650620191) of Jans Zwiers (0646428150), beide jeugdcoördinator
  Senioren (selectie): Yme Boersma (0655188254), technische commissie
  Overige senioren + vrouwen: Mark Siekman (0624138892), coördinator overige senioren
   
  Indien een speler van SVBO overschrijving wil hebben naar een andere club, moet dat bij de nieuwe club aangegeven worden. Wij krijgen dan melding binnen en zullen deze verwerken van 1 juni t/m 14 juni. Afmelden is dan niet nodig.
  In alle andere gevallen, dus wanneer men gewoon stopt met voetballen, moet een wijzigingsformulier worden ingevuld. Deze is te vinden via https://www.vvsvbo.nl/afmelden-wijzigen/.
   
  Met sportieve groet,
   
  Mark Siekman
  Namens de ledenadministratie