• Door het coronavirus werden vele activiteiten afgelast. Onze activiteitencommissie kwam met het idee om op Goede Vrijdag de online Paasbingo te organiseren. Met onder andere Paus Bingodictus en Kardinaal Onderdeitis en meer dan 180 aanmeldingen, werd dit een gezellige, succesvolle avond.
     
    Via de livestream konden mensen live meekijken. Een bingo kon via de app worden doorgegeven. Er werden mooie prijzen vergeven. De prijzen waren deels gesponsord en deels betaald om de plaatselijke horeca te ondersteunen. Via deze weg willen we Nezz, MaxiWax, 100%voetbal, Slagerij Stanneveld, Spar Schijff en Melody danken voor de prachtige prijzen.

    Op 24 april wordt er weer een bingo georganiseerd. Voor meer informatie: zie onze Facebookpagina. Aanmelden kan via https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=rMbMeBttBkOxYJaq8jnfYfxpl02iX4BEhLj4RcIs9nlUNDFEUUtFVE5YNjFKUzZKWUMwSzJORDVDUS4u