• Hieronder de indelingen voor de jeugd voor het komende seizoen (wijzigingen onder voorbehoud). De indeling van de JO8 volgt nog.

    SVBO JO19-1
    1 Kevin Harmers
    2 Ruben Moorman
    3 Joep Lambers
    4 Sep v/d Helm
    5 Tom Haitel
    6 Gerben de Munnik
    7 Mats Dubbelboer
    8 Marc de Groot
    9 Milan Noordhuis
    10 Rick Scholten Reimer
    11 Duncan Mantingh
    12 Damiën Ottens
    13 Mike Fuhler
    14 Joshua Kuipers
    15 Bram Sikkes
    16 Lorenzo van Coevorden

    Trainer Lennon Ebeltjes
    Leider Richard Veringa

    SVBO JO17-1
    1 Nikia van Middendorp
    2 Teun de Bruin
    3 Mathijs Perik
    4 Ravi Schoenmakers
    5 Mika Teuben
    6 Steven Dijkstra
    7 Phillip Jonker
    8 Sven v/d Kolk
    9 Quinten Feringa
    10 Ruben Ottens
    11 Luuk Visser
    12 Leroy Siebum
    13 Jan ten Napel
    14 Sem Hoogeveen
    15 Owen Schulte
    16 Jasper Louwes
    Rob Haitel speelt wedstrijden bij JO17-2, traint met JO17-1.

    Trainer Marcel Sulmann
    Ass. Trainer Nick Hidding
    Assistent Scheidsrechter Johan Sulmann

    - Elke week gaan er 1 a 2 spelers mee van de JO17-1 met de JO17-2, als dat nodig is

    SVBO JO17-2
    1 Wesley Heijne
    2 Thijs Schuurman
    3 Erik Lubbers
    4 Keano Harmers
    5 Bram Steendam
    6 Daan Keurs
    7 Robin Notmeijer
    8 Quin Aalderink
    9 Aaron Bosma
    10 Kay Hindriks
    11 Michael Wessel
    12 Marijn Haandrikman
    13 Rob Haitel
    14 Niels Pol
    Rob Haitel speelt wedstrijden bij JO17-2, traint bij JO17-1.

    Trainers Quentin Brands
    Jeroen Walda

    SVBO JO15-1
    1 Milan Schutrups
    2 Jurenden v/d Lei
    3 Mika Schepers
    4 Stenn Veenstra
    5 Yuri Christ
    6 Wesley Fuhler
    7 Dinand Schoenmaker
    8 Mats Bosma
    9 Boy Oolders
    10 Sem Dekker
    11 Kosta Papamanolis
    12 Jayden Kuipers
    13 Ruben Haitel
    14 Gijs Glimmerveen
    15 Louise Alberts
    • 1 gaat zaterdags mee met JO15-2.

    Trainer Tom Jeuring
    Ass. Trainer Giovanni Akgun
    Ass. Scheidsrechter Sylvain Brands

    SVBO JO15-2
    1 Thijs Poloukarov
    2 Cedric Brands
    3 Milan Mooibroek
    4 Sven Gerdes
    5 Sven v/d Lei
    6 Jayden Wessels
    7 Merlijn Funke
    8 Jelle Trip
    9 Jorn Bouwhuis
    10 Sem Oldenhuis
    11 Cas Maatkamp
    12 Daan Hemel
    13
    14
    15
    16


    Trainer Jeroen Walda

    SVBO JO13-1
    1 Sem Hemme
    2 Twan Ottens
    3 Bram Kocks
    4 Ryan Buitenweg
    5 Alexander Stricker
    6 Vigo Haanstra
    7 Jorn Bos
    8 Siem Christ
    9 Jim Fuhler
    10 Milan Wesseling
    11 Jesse Wijnands
    12 Stijn Wittendorp
    13 Beau Wolswijk
    14 Fynn v/d Berg


    Trainer Twan Gerdes
    Ass. Scheidsrechter Youp Haitel


    SVBO JO13-2
    1 Tygo Gerdes
    2 Bjorn Wisman
    3 Jade Teeuwen
    4 Lotte Siebum
    5 Joshua Alberts
    6 Twan Siebum
    7 Twan Deddens
    8 Lennon Buurmann
    9 Manoli Papamanolis
    10 Jill Poloukarov
    11 Jayden Fischer
    12 Florian Conté
    13 Kyan Wessel
    14 Kai Post

    Trainer Mats Dubbelboer
    Trainer Duncan Mantingh

    SVBO JO11-1
    1 Tygo Jeuring
    2 Milan v/d Beucken
    3 Lucian Fischer
    4 Petter Schepers
    5 Mino Habing
    6 Tom Haitel
    7 Mikaj Fischer
    8 Emma Wegkamp
    9 Rosan Oosterood

    Trainer Marc Jeuring
    Trainer Marc v/d Beucken

    SVBO JO11-2
    1 Daan Schulte
    2 Daan Zuurman
    3 Thijs van Huis
    4 Twan Habing
    5 Sep Berens
    6 Bram Suelmann
    7 Manuel Gozefoort
    8 Bram Glimmerveen
    9 Dex Keuter

    SVBO JO10-1
    1 Jop Schutte
    2 Emma Kolker
    3 Boris de Bruijn
    4 Dex Schulte
    5 Evan Kuipers
    6 Sven Mulder
    7 Sam Schrik
    8 Mitchel Sterken

    SVBO JO9-1
    1 Levi v/d Berg
    2 Vince Bestebroer
    3 Lucan Wesseling
    4 Naud Savenije
    5 Kay Hemme
    6 Bram Siebum
    7 Ruud Schuurmann
    8 Ruben Muter


    SVBO JO9-2
    1 Duuk Loves
    2 Jesse Fuhler
    3 Endrit Sejdiv
    4 Milan Arends
    5 Casper Huizing
    6 Jesse Berends
    7 Bram Soelmann
    8 Bas Roelfes