MENU
Terug

SVBO zoekt elftalleider voor zaterdag 1

SVBO zoekt elftalleider voor zaterdag 1

SVBO zaterdag 1 speelt in de 4e klasse. Momenteel bezet zaterdag 1 de 11e plaats en tracht aansluiting te vinden bij de middenmoot. Het elftal bestaat uit een mix van jonge en oudere spelers. Naast prestatie is ook aandacht voor gezelligheid.

Taken :

  • Is contactpersoon voor de spelers van zijn/haar team.
  • Taken organiseren rondom en tijdens wedstrijden (tenues/ontvangst tegenstander en scheidsrechter/wedstrijdformulier/kleedkamers in samenwerking met trainer en spelers)
  • Ziet er op toe dat de accommodatie en materiaal correct worden gebruikt.
     

Wat bieden wij:

  • Een leuke uitdagende functie waar ruimte is voor eigen initiatieven.
  • Betrokkenheid bij een van de leukste verenigingen.

We zoeken mensen met voetbalkennis, organisatievermogen, enthousiasme en energie. Indien je geïnteresseerd bent of je wilt meer informatie, neem dan contact op met Yme Boersma, technische commissie (info@vvsvbo.nl).

Hosting is gesponserd door Spothost