• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    15 aug. 10:30SVBO JO13-1VKW JO13-1
    15 aug. 10:30SVBO JO17-1Raptim JO17-1
    15 aug. 11:00SVBO VR1Zwartemeerse Boys VR1
    18 aug. 20:00SVBOvv Emmen
    22 aug. 10:30Hoogeveen JO13-1SVBO JO13-1
    22 aug. 10:30SVBO JO17-1de Weide JO17-1
    22 aug. 12:30SVBO JO19-1Borger JO19-1
    22 aug. 12:30SVBO VR1ERICA'86 VR1
    22 aug. 14:45SVBO zat1Fc Klazienaveen 2
    25 aug. 19:00Gramsbergen JO13-1SVBO JO13-1
    25 aug. 20:00BargeresSVBO
    29 aug. 09:00FC Klazienaveen JO13-2SVBO JO13-2
    29 aug. 10:30SVBO JO15-2Borger JO15-3
    29 aug. 10:30SVBO JO13-1SVV'04 JO13-1
    29 aug. 11:30FC Klazienaveen JO15-1SVBO JO15-1
    29 aug. 12:15SVBO JO19-1SJO Dalen/DSC JO19-1
    29 aug. 12:30SVBO JO17-1SJO FC Coevorden JO17-1
    29 aug. 13:00DZOH JO17-5SVBO JO17-2
    29 aug. 14:00SJO ZVC '14 JO19-1SVBO JO19-2
    29 aug. 14:30FC KlazienaveenSVBO
    29 aug. 17:00SVBOElim
    1 sep. 20:00SleenSVBO
    5 sep. 09:00SVBO JO13-2VV Sleen JO13-1G
    5 sep. 10:30SVBO JO15-1Emmen JO15-1
    5 sep. 10:30SVBO JO17-2Stadskanaal JO17-3
    5 sep. 11:00ACV JO17-1SVBO JO17-1
    5 sep. 12:30SVBO VR1Schoonebeek VR2
    5 sep. 12:30SVBO JO19-2FC Klazienaveen JO19-2
    5 sep. 12:30Emmen JO13-2SVBO JO13-1
    5 sep. 13:00SJO Dalen/DSC JO15-2GSVBO JO15-2
    5 sep. 14:30SVBONWVV
    5 sep. 14:30SVBO 3Drenthina 4
    5 sep. 14:30FC Klazienaveen JO19-1SVBO JO19-1
    5 sep. 14:30HZVV 7SVBO 2
    6 sep. 10:00SVBO 2ST HOC/ValtherBoys 3
    6 sep. 14:00Nieuw BuinenSVBO
    8 sep. 20:00SVBOHHC O23
    10 sep. 20:00EHSSVBO
    12 sep. 09:00SVBO JO13-2HZVV JO13-3
    12 sep. 10:30SVBO JO15-1Stadskanaal JO15-1
    12 sep. 10:30SVBO JO13-1DZOH JO13-2
    12 sep. 10:30FC Klazienaveen MO15-1SVBO JO15-2
    12 sep. 12:00DZOH JO19-1SVBO JO19-1
    12 sep. 12:30SVBO JO17-1DZOH JO17-1
    12 sep. 13:30DZOH JO19-3SVBO JO19-2
    12 sep. 14:30Erica'86SVBO
    12 sep. 17:00SVBODe Weide
  • Uitslagen

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Oefenwedstrijden

  • Orgon Weekentoernooi (14 en 16 augustus)

     

    Speelschema:

     

    Poule A

     

     

    Poule B

     

     

    SVBO zondag

     

     

    SVBO zaterdag

     

    Valthermond

     

     

    Weerdinge

     

    Gieten

     

     

    SVBC

     

    DZOH

     

     

    Titan

     

    Vrijdag 14 augustus

     

    Tijd

    Veld

     

     

     

     

     

    18.30

    1

     

    SVBO zondag

     

     

    DZOH

    18.30

    2

     

    Valthermond

     

     

    Gieten

     

     

     

     

     

     

     

    19.45

    1

     

    SVBO zaterdag

     

     

    SVBC

    19.45

    2

     

    Weerdinge

     

     

    Titan

     

    Zondag 16 augustus

     

    Tijd

    Veld

     

     

     

     

     

    10.00

    1

     

    Gieten

     

     

    DZOH

    10.00

    2

     

    SVBO zondag

     

     

    Valthermond

     

     

     

     

     

     

     

    11.00

    1

     

    SVBC

     

     

    Weerdinge

    11.00

    2

     

    Titan

     

     

    SVBO zaterdag

    12.00

    2

     

    Valthermond

     

     

    DZOH

    12.00

    1

     

    Gieten

     

     

    SVBO zondag

    13.00

    1

     

    Titan

     

     

    SVBC

    13.00

    2

     

    Weerdinge

     

     

    SVBO zater.

     

    14.00

    14.00

    14.00

     

    1

    1

    2

     

     

    Nr 4 poule B

    Nr 3 poule A

    Nr 2 poule A

     

     

     

    Nr 4 poule A strafschoppen

    Nr 3 poule B strafschoppen

    Nr 2 poule B

     

    FINALE

     

    14.30

    1

     

    Nr 1 poule A

     

     

    Nr 1 poule B