• SVBO Zaterdag 3

  • Staf

    NaamFunctie
    Berens, RoyTeammanager
    Kip, EdwinTeammanager
    Lemel, Alexander vanTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Team indeling

    Naam
    Akerboom, Davey van den
    Ameln, Harm
    Berens, Roy
    Bosman, Mike
    Bruinsma, Frank
    Caat, Philip ten
    Feringa, Frank
    Fuhler, Wesley
    Heijnen, Bryan
    Joosten, Shane
    Kip, Edwin
    Klein, Joey
    Lemel, Alexander van
    Lubbers, Mathijs
    Luun, Boyan ter
    Munnik, Marno de
    Oldenhuis, Jordy
    Pool, Barry
    Stevens, Jesper
    Velde, Jamie Van Der

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 nov. 14:30HZVV 8 - SVBO 3
    21 nov. 14:30SVBO 3 - SC Angelslo 4
    28 nov. 12:00DZOH 8 - SVBO 3
    5 dec. 14:30SVBO 3 - Valthermond 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.SVBO Zat 3 - Sellingen 2
    17 okt.SVBO JO17-1 - VKW JO17-1
    10 okt.SVBO Zat 3 - DZOH 72 - 1
  • Poulestanden SVBO 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO Zat 311004223
    2Drenthina 4100124-20

    Poulestanden SVBO 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH 83300162149
    2SVBO Zat 3430112849
    3Twedo 2422012758
    4Sellingen 24211151237
    5FC Klazienaveen 5220010646
    6DZOH 7411211834
    7SJS 551131322-94
    8VEV 3210134-13
    9SC Angelslo 4210148-43
    10NWVV 241031516-13
    11Valthermond 23012813-51
    12VEV 23003114-130

    Poulestanden SVBO 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV 1100000000
    2Aduard 2000 300000000
    3Alcides 300000000
    4Balk 400000000
    5BATO 300000000
    6Be Quick 1887 500000000
    7Blauw Wit '34 1000000000
    8Blauw Wit '34 900000000
    9SC Boornbergum'80 200000000
    10FC Burgum 600000000
    11CVVO 400000000
    12Delfstrahuizen 300000000
    13DESZ 300000000
    14Donkerbroek 300000000
    15Drachtster Boys 700000000
    16DVC Appingedam 600000000
    17DZOH 700000000
    18DZOH 800000000
    19Fit Boys 300000000
    20SC Franeker 500000000
    21SC Franeker 600000000
    22Groningen 400000000
    23Fc. Grootegast 500000000
    24Fc. Grootegast 400000000
    25Harkema Opeinde 400000000
    26S.V. Haulerwijk 300000000
    27V.V. Heeg 300000000
    28Heerenveense Boys 700000000
    29Heerenveense Boys 500000000
    30De Heracliden 300000000
    31Hollandscheveld 500000000
    32HZVV 800000000
    33St. Jacob 200000000
    34FC Klazienaveen 600000000
    35FC Klazienaveen 500000000
    36Leeuwarder Zwaluwen 900000000
    37Leovardia 800000000
    38Lions'66 200000000
    39FC Meppel 500000000
    40FC Meppel 400000000
    41NEC Delfzijl 500000000
    42vv Nijland 300000000
    43Noordpool-U.F.C. 200000000
    44Noordscheschut 700000000
    45NWVV 200000000
    46Oeverzwaluwen 300000000
    47OKVC 300000000
    48Oldeholtpade 100000000
    49Onderdendam 100000000
    50Oudega 100000000
    51Rijperkerk 300000000
    52SGV 200000000
    53SJS 500000000
    54vv Steenwijk 100000000
    55S.C. Stiens 500000000
    56S.C. Stiens 600000000
    57SVBO Zat 300000000
    58SVBS'77 200000000
    59TEO 200000000
    60TFS 300000000
    61TOP'63 300000000
    62VC Trynwalden 400000000
    63Twedo 200000000
    64Valthermond 200000000
    65Veendam 1894 400000000
    66Veendam 1894 200000000
    67Veenhuizen 300000000
    68VHK 400000000
    69VIOD 300000000
    70VVS 400000000
    71De Walde 200000000
    72Warffum 300000000
    73Waskemeer 500000000
    74Westerlee 200000000
    75WVV 300000000
    76ZNC 2 (zat)00000000
    77Zuidhorn 600000000
    78Zwartemeerse Boys 200000000