• SVBO 4

  • SVBO 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akkerman, StanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30SVBO 4 - Germanicus 2Sportpark SVBO a/d Parkstraat
    8 okt. 14:30SVBO 4 - HZVV 7Sportpark SVBO a/d Parkstraat
    15 okt. 14:30De Weide 5 - SVBO 4Sportpark Schutlanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Bargeres 2 - SVBO 45 - 1
    20 sep.SVBO JO17-1 - Fc Emmen JO15-10 - 0
    17 sep.SVBO 4 - Germanicus 24 - 2
  • Poulestanden SVBO 4 ( 5e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenthina 411006243
    2Bargeres 211005143
    3FC Klazienaveen 411003123
    4Germanicus 211005413
    5DZOH 610104401
    6Pesse 210104401
    7vv Sweel 200000000
    8De Weide 500000000
    9HZVV 7100145-10
    10SCN 2100113-20
    11De Weide 4100126-40
    12SVBO 4100115-40

    Poulestanden SVBO 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 4330013589
    2SC Erica 232018536
    3Germanicus 231029723
    4Zwartemeerse Boys 23003215-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Borghuis, MikeTeamspeler
    Bos, DylanTeamspeler
    Bruinsma, DaveTeamspeler
    Franke, MelleTeamspeler
    Groen, RubenTeamspeler
    Jakobs, DaanTeamspeler
    Lampe, PuckTeamspeler
    Lubbers, MathijsTeamspeler
    Niland, NickTeamspeler
    Schulte, TomTeamspeler
    Spaans, JopTeamspeler
    Struik, PascalTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVBO 4

    VS

    Germanicus 2

    01 oktober 202214:30 uur
    Sportpark SVBO a/d Parkstraat Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVBO 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd