• SVBO 5

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30SVBO 5 - CSVC 5Sportpark SVBO a/d Parkstraat
    2 okt. 14:30SCN 3 - SVBO 5Sportpark Nieuwlande
    23 okt. 14:30Twedo 3 - SVBO 5Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.SVBO Zat 1 - DZOH 20 - 0
    11 sep.DZOH 10 - SVBO 53 - 3
  • Poulestanden SVBO 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 81100223193
    2Drenthina 611008083
    3Nieuw Balinge 211004223
    4DZOH 1010103301
    5SVBO 510103301
    6SC Angelslo 600000000
    7CSVC 500000000
    8vv Sweel 300000000
    9Twedo 300000000
    10SCN 3100124-20
    11SC Angelslo 52002330-270

    Poulestanden SVBO 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 511007523
    2FC Klazienaveen 6100157-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akerboom, Davey van denTeamspeler
    Borghuis, MikeTeamspeler
    Bos, DylanTeamspeler
    Feringa, FrankTeamspeler
    Groen, RubenTeamspeler
    Klein, JoeyTeamspeler
    Lampe, PuckTeamspeler
    Lubbers, MathijsTeamspeler
    Niland, NickTeamspeler
    Schulte, TomTeamspeler
    Struik, PascalTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVBO 5

    VS

    CSVC 5

    25 september 202114:30 uur
    Sportpark SVBO a/d Parkstraat Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVBO 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd