• Zaterdag 20 juni 2020

  Elk jaar organiseert SVBO een sponsorloop. In de Coronaperiode gaat alles een beetje anders, maar gelukkig kunnen we de Obstakel Sponsorloop voor JO13 en jonger gewoon door laten gaan.

  De sponsorloop brengt ieder jaar een aanzienlijk bedrag in de kas wat voornamelijk besteedt wordt aan de jeugd van SVBO. Denk hierbij aan materiaal als ballen, hesjes, pionnen, doelen, kleding, etc, maar ook allerlei activiteiten zoals de sinterklaasmiddag, FIFA toernooi, jeugdtoernooien en ook de obstakel sponsorloop zelf. 

  Een fantastisch leuke happening waarbij de voetbal(st)ers verschillende hordes moeten nemen. Een prachtige uitdaging en voor de club een welkome inkomstenbron. Dit jaar met een Obstakelspringkussen!

  Helpt u de jeugd van SVBO de Coronaperiode door? Doneer dan snel! Doneren zal dit jaar digitaal gebeuren ivm het corona virus. Dit kan via deze link:

  https://getfunded.nl/campagne/10587-svbo-obstakel-sponsorloop

  Deel dit bericht met al je vrienden, kennissen en familie om zoveel mogelijk geld binnen te halen. 

  Alvast hartelijk dank namens de jeugdafdeling van vv SVBO