• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    29 nov. 19:00SJO NWVV/Titan JO13-1SVBO JO13-2
    1 dec. 21:00DOSKO 3SVBO 1
    2 dec. 19:30SVBO 45+1Twedo 45+1
    2 dec. 19:30Emmen 35+1SVBO 35+1
    2 dec. 19:30EHS'85 35+1SVBO 35+2
    2 dec. 20:00SVBO 35+1SC Angelslo 35+1
    2 dec. 20:00SVBO 35+2SVBC 35+1
    2 dec. 20:00FC Klazienaveen 45+1SVBO 45+1
    2 dec. 20:30SVBO 45+1Bargeres 45+1
    2 dec. 20:30SVBO 35+2FC Klazienaveen 35+3
    2 dec. 21:00SC Erica 35+1SVBO 35+1
    2 dec. 21:30SVBO 35+1FC Klazienaveen 35+5
    2 dec. 21:30DSC'65 45+1SVBO 45+1
    3 dec. 09:00SVBO JO9-1EHS'85 JO9-1JM
    3 dec. 09:00SVBO JO9-2Drenthina JO9-2JM
    3 dec. 09:00SVBO JO8-2DZOH JO8-3
    3 dec. 09:00SVBO JO13-2Bargeres JO13-2
    3 dec. 09:00SVBO JO8-1DZOH JO8-1
    3 dec. 09:00HZVV JO17-2SVBO JO17-2
    3 dec. 09:00De Weide JO11-1SVBO JO11-1
    3 dec. 10:00FC Klazienaveen JO9-2SVBO JO9-3
    3 dec. 10:15DZOH JO10-2SVBO JO10-1
    3 dec. 10:30SVBO JO15-1DZOH JO15-2
    3 dec. 11:30SJO FC Coevorden JO13-1JMSVBO JO13-1
    3 dec. 12:00Drenthina JO15-2JMSVBO JO15-2
    3 dec. 12:15SVBO VR1SC Angelslo VR1
    3 dec. 12:30De Weide 4SVBO 4
    3 dec. 14:00Glimmen 1SVBO 1
    3 dec. 14:30SVBO 5CEC 3
    3 dec. 14:30SVBO 2HZVV 4
    3 dec. 14:30De Weide 6SVBO 3
    3 dec. 14:30Annen JO17-1SVBO JO17-1
    3 dec. 14:30De Weide JO19-1SVBO JO19-1
    4 dec. 14:00SVBO 1Roden 1
    9 dec. 19:30SVBO 35+1SC Erica 35+1
    9 dec. 20:30Emmen 35+1SVBO 35+1
    9 dec. 21:00SVBO 35+1SC Angelslo 35+1
    9 dec. 21:30FC Klazienaveen 35+5SVBO 35+1
    10 dec. 09:00SVBO JO11-1SJO Dalen/DSC JO11-1JM
    10 dec. 09:00SVBO JO9-3DZOH JO9-4
    10 dec. 09:00SVBO JO10-1SJO Dalen/DSC JO10-1
    10 dec. 09:00EHS'85 JO13-1JMSVBO JO13-2
    10 dec. 09:00SC Erica JO9-1SVBO JO9-1
    10 dec. 09:00Roswinkel Sp. JO9-1JMSVBO JO9-2
    10 dec. 10:00DVC'59 JO8-1SVBO JO8-2
    10 dec. 10:00FC Klazienaveen JO8-1JMSVBO JO8-1
    10 dec. 10:15SVBO JO17-2Elim JO17-1
    10 dec. 10:30SVBO JO13-1Noordscheschut JO13-1
    10 dec. 11:00FC Klazienaveen VR2SVBO VR1
    10 dec. 11:30Zwartemeerse Boys JO15-1SVBO JO15-1
    10 dec. 12:15SVBO JO19-1SJO FC Coevorden JO19-1
    10 dec. 12:15CSVC 3SVBO 5
    10 dec. 12:30SVBO JO17-1Stadskanaal JO17-1
    10 dec. 14:00DZOH 4SVBO 2
    10 dec. 14:30SVBO 1SV Mussel 1
    10 dec. 14:30SVBO 4vv Sweel 2
    10 dec. 14:30SVBO 3HZVV 6
    11 dec. 14:00Dalfsen 1SVBO 1
    12 dec. 21:15SVBO 1Weerdinge 1
    17 dec. 10:00SVV'04 JO9-2SVBO JO9-3
    17 dec. 10:30SVBO JO13-1De Weide JO13-1JM
    17 dec. 12:15SVBO VR1Drenthina VR2
    17 dec. 12:30Bargeres 3SVBO 5
    17 dec. 14:00SVBO 4HZVV 7
    17 dec. 14:30Hollandscheveld 3SVBO 2
    18 dec. 14:00SVBO 1NEO 1
    9 jan. 21:10SVBO 1VV Sleen 1
    14 jan. 14:30SVBO 3Hoogeveen 3
    16 jan. 20:15SVBO 1zvv Ganadores 1
    21 jan. 14:00Witteveense Boys'87 VR1SVBO VR1
    21 jan. 14:30SVBO 1BSVV 1
    21 jan. 14:30SVBO 3HZVV 8
    21 jan. 14:30SVBO 2Dalen 2
    21 jan. 14:30Emmen 2SVBO 5
    21 jan. 14:30HZVV 7SVBO 4
    22 jan. 14:00GVAV-Rapiditas 1SVBO 1
    23 jan. 20:15EHS'85 1SVBO 1
    28 jan. 12:30SVBO VR1HOVC VR1
    28 jan. 13:45FC Klazienaveen 4SVBO 4
    28 jan. 14:30SVBO 5Drenthina 5
    28 jan. 14:30SVBO 2VCG 2
    28 jan. 14:30SVV'04 5 za.SVBO 3
    28 jan. 15:00Wildervank 1SVBO 1
    29 jan. 14:00SVBO 1Emmen 1
    30 jan. 20:30SVBO 1Twedo 1
    4 feb. 12:30SVBO VR1Witteveense Boys'87 VR1
    4 feb. 14:30SVBO 1SCN 1
    4 feb. 14:30SVBO 3Zwartemeerse Boys 2
    4 feb. 14:30SVBO 4Bargeres 2
    4 feb. 14:30vv Sweel 4SVBO 5
    4 feb. 14:30Noordscheschut 4SVBO 2
    6 feb. 20:30Be Fit 1SVBO 1
    11 feb. 14:00Germanicus 2SVBO 4
    11 feb. 14:00CEC VR1SVBO VR1
    11 feb. 14:30SVBO 5Erica'86 1
    11 feb. 14:30SVBO 2Staphorst 4
    11 feb. 14:30Waskemeer 1SVBO 1
    11 feb. 14:30Hoogeveen 3SVBO 3
    12 feb. 14:00SVBO 1GRC Groningen 1
    13 feb. 20:15SVBO 1VIOS (O) 1
    25 feb. 15:45DZOH 7SVBO 3
  • Uitslagen

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    27 nov. 14:00Rolder Boys 1SVBO Zon 11 - 2
    26 nov. 15:00CEC 2SVBO Zat 21 - 3
    26 nov. 14:30SVBO Zat 1NWVV 10 - 2
    26 nov. 14:30SVBO 4Pesse 23 - 1
    26 nov. 14:30SVBO Zat 3SC Erica 21 - 5
    26 nov. 14:00ST FC Meppel/Alcides JO19-2SVBO JO19-11 - 3
    26 nov. 12:30vv Sweel VR2SVBO VR10 - 2
    26 nov. 12:15SVBO JO17-2DZOH JO17-23 - 5
    26 nov. 10:30SVBO JO13-1Drenthina JO13-11 - 2
    26 nov. 10:30SVBO JO15-1Borger JO15-10 - 1
    26 nov. 09:00SVBO JO11-1SC Erica JO11-11 - 5
    26 nov. 09:00Borger JO17-1SVBO JO17-12 - 3
    24 nov. 19:30SVBO JO19-1Staphorst JO19-11 - 2
    23 nov. 20:00SVBO Zon 1Fit Boys 16 - 1
    22 nov. 19:00SVBO JO17-2FC Klazienaveen JO17-21 - 3
  • Oefenwedstrijden

  • Orgon Weekentoernooi (14 en 16 augustus)

     

    Speelschema:

     

    Poule A

     

     

    Poule B

     

     

    SVBO zondag

     

     

    SVBO zaterdag

     

    Valthermond

     

     

    Weerdinge

     

    Gieten

     

     

    SVBC

     

    DZOH

     

     

    Titan

     

    Vrijdag 14 augustus

     

    Tijd

    Veld

     

     

     

     

     

    18.30

    1

     

    SVBO zondag

     

     

    DZOH

    18.30

    2

     

    Valthermond

     

     

    Gieten

     

     

     

     

     

     

     

    19.45

    1

     

    SVBO zaterdag

     

     

    SVBC

    19.45

    2

     

    Weerdinge

     

     

    Titan

     

    Zondag 16 augustus

     

    Tijd

    Veld

     

     

     

     

     

    10.00

    1

     

    Gieten

     

     

    DZOH

    10.00

    2

     

    SVBO zondag

     

     

    Valthermond

     

     

     

     

     

     

     

    11.00

    1

     

    SVBC

     

     

    Weerdinge

    11.00

    2

     

    Titan

     

     

    SVBO zaterdag

    12.00

    2

     

    Valthermond

     

     

    DZOH

    12.00

    1

     

    Gieten

     

     

    SVBO zondag

    13.00

    1

     

    Titan

     

     

    SVBC

    13.00

    2

     

    Weerdinge

     

     

    SVBO zater.

     

    14.00

    14.00

    14.00

     

    1

    1

    2

     

     

    Nr 4 poule B

    Nr 3 poule A

    Nr 2 poule A

     

     

     

    Nr 4 poule A strafschoppen

    Nr 3 poule B strafschoppen

    Nr 2 poule B

     

    FINALE

     

    14.30

    1

     

    Nr 1 poule A

     

     

    Nr 1 poule B